Hlavná stránka

      • Novinky

            • Správa z Dúbravského behu

              17.5. a 18.5.2017 sa naša škola zúčastnil behu mladých Dúbravčanov. Našu školu reprezentovalo vyše 50 žiakov zo všetkých ročníkov. Súťažilo sa v 8. kategóriách podľa roku narodenia. Niektorí žiaci dosiahli obdivuhodné výsledky. Ostatní, ktorí sa neumiestnili, si aspoň preverili svoje fyzické i morálne schopnosti.

          20máj
            • Správa z atletiky

              Naša škola sa zúčastnila v stredu 10.5.2017 pretekov v atletike v  rámci IV. obvodu súťaží poriadaných SAAŠ. V rámci všetkých základných škôl IV. obvodu chlapci obsadili 4. miesto a dievčatá 8. miesto. Najlepšie ocenenie získala Martina Vajdová za 2. miesto v hode kriketovou loptičkou. Reprezentovali nás títo žiaci a žiačky:

          20máj
            • Ukážky policajnej činnosti

              Dňa 9.5. sa žiaci tretích ročníkov zúčastnili ukážky policajnej činnosti.

              Počas ukážky žiaci mohli vidieť prácu psovodov a ich štvornohých zverencov- poslušnosť, reagovanie na pohyb ruky, plazenie, vyhľadávanie drog a výbušnín, zásah proti ozbrojenému páchateľovi. Trávnatú plochu navštívili taktiež štvornohí elegáni – kone, ktoré ukázali svoju poslušnosť, prekonávanie prekážok aj horiacich.

          17máj
            • Supertrieda

              V tomto školskom roku začala na našej škole súťaž o SUPER TRIEDU. Cieľom tejto súťaže je viesť žiakov k udržiavaniu si čistoty a poriadku nielen vo svojich triedach, ale aj na chodbách či šatniach. Triedy sa hodnotia každý týždeň pod vedením žiakov a ichtriednych učiteliek.Každá trieda si tak hodnotenie môže vyskúšať. A čo sa vlastne hodnotí? Samozrejme, keďže sme ZELENÁ ŠKOLA, hodnotíme separovanie odpadu, udržiavanie čistoty a šetrenie energií. Hodnotia sa tiež nástenky a výzdoba trieda nezabúdame ani na poriadok v šatniach. Žiaci sa usilovne snažia nazbierať čo najviac bodov, v čom im držíme prsty. Odmena si na nich počká.

          20máj
            • McDonald Cup

              V stredu 3.5.2017 sme sa zúčastnili turnaja vo futbale mladších žiakov a žiačok Mcdonalds Cup kde sme postúpili z 1.postupového miesta škôl IV. obvodu .Turnaj sa hral vonku na ihrisku v Karlovej Vsi. Získali sme pekné 3. miesto, ale sme nepostúpili.

              Turnaja sa zúčastnili žiaci:

              Chochol Jakub, Lukáš Kohút, Samo Štefák, Linda Pokrivková, Mário Hudek, Fuchs Richard, Erik Zeman, Roman Zeman, Sarah Valentová a Dominika Legezová.

          17máj
      • Nadpis

      • Vitajte v našej škole wink

  • Fotogaléria

    • zatiaľ žiadne údaje
        • Prihlásenie