Dňa 19.2. 2015 žiaci 3.A triedy s pani učiteľkou Prokšovou navštívili Múzeum dopravy. Chlapci aj dievčatá si s veľkým záujmom prezerali jednotlivé expozície múzea. Exkurzia sa žiakom páčila, zaujala ich a domov odchádzali plný zážitkov a nových vedomostí.
PaedDr. Elena Prokšová

























































